Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baross Imre artistaképző...

Baross Imre artistaképző iskola milyen?

Figyelt kérdés
Van valakinek személyes tapasztalata? Nagyon érdekel milyen ott a tanítás, és hogy 16 évesen van-e értelme elkezdeni. Az iskolának még nem szeretnék írni. Előbb pár véleményt elolvasnék.:)
2011. nov. 14. 19:31
 1/6 anonim válasza:
Sya. Életemben nem jártam még ott, csak a felvételin gondolkodok. Én írtam nekik, és azt mondták ha elég akaratod van akkor csináld, és sikerül. ezt nem csak ők, de én is tudom mondani. Igaz én nem 16, hanem 14 éves vok. De ha ezt szeretnéd már mért ne sikerülhetne?
2012. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Én 14 éves leszek jövőre, mikor vége lesz az általánosomnak, és 8.ból megyek majd felvételizni oda. Én is küldtem levelet, úgy mint az előző kommentelő. Nekem is ugyan azt mondták. Láttam még egy videót egy vándorcirkuszról, ahol egy légtornász azt mondta ő is az általános iskolát befejezve ment oda, szóval szerintem 2 évvel később is lehet jelentkezni. Habár, nekem még csak 2 edzésem volt, az is a testnevelő tanárommal, és elég nehéz most is rászoktatni a mindennapos edzésre, plusszba egy kicsi testalkat is kell hozzá, mert a spárgát jobb hamar elkezdeni, mert később már a csontok úgy állnak be, hogy szinte lehetetlen átformálni... de lehet sikerülhet. Habár nekem már anyukám is azt mondta nem vagyok olyan alkat.... a minden napos edzés nehéz, de nem elviselhetetlen. Én most karra edzek, de még most tanulom majd a szaltót, a gyűrűn húzódzkodásból is elsőre nulla sikerült, másnap már 6- és most nem tulzok. Nincs lehetetlen. ha akarod akkor 16 évesen jelentkezhetsz... de jobb ha rákészülsz. Nekem ez a pár hónap(mert nincs egy év jövő márciusig) is kevés.
2012. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

8. utan en is oda szeretnek menni:) kivulrol fujom a felveteli felteteleket,

csomo videot lattam meg kepet. tobbszor utanaolvastam allitolag nagyon jo.

2013. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

meg tudnatok adni az email cimet ahova irtatok? fontos lenne. .

mert amit a weboldalukon talaltam az nem joo.. elore is koszonom:)

2013. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én idén vagyok 8.os nekem is tervben van,de esholsem találok róla képekeet ,csak az előadásokról, ha valaki tud létci küldjön.Elöre is köszi😊
2015. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sztancsik Bernadett válasza:
Tudom hogy már nem aktuális mert 6 éve tetted fel ezt a kérdést de lwhet valakinek még jóljöhet ez a válasz. Én 14 évesen jelentkeztem oda. El is mentem a felvételire. Valójában nagyon szimpatikus volt. A felvételi úgy zajlott, hogy csoportokra bontottak minket így nem izgultunk annyira. Akkor még nagyon gyengécske voltam így jogosan elutasítottak, viszont immár másfél éve légtornázok és gondolkozok azon, hogy újrapróbáljam. Maga az iskola elég kemény, nem a legjobb tanulók vannak ott, sokan le se tudnak érettségizni. Mellette viszont ha jó vagy, szinte biztos a sikered mert nagyon sok ismerettséget szerzel és tapasztalatot. Azt tudom mondani mindenkinek, hajrá! Próba szerencse. Csak az életed a tét.( már ha értitek) :)
2017. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!