Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BKF Kereskedelem és marketing...

BKF Kereskedelem és marketing angol nyelven vagy SZIE Gazdaságelemző (magyar nyelven)? Melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni, célszerű választani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a bkf kermarketingel, főleg ha angol. Olvastam Papp-Váryról, bkf-en marketing tanár. Elismert ember és állítólag még jó fej is. A bkf fiatal, de feltörekvő iskola. Én náluk látom a legtöbb fejlődést az összes főiskola és egyetem közül.
2011. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:

"A bkf fiatal, de feltörekvő iskola."


Én oda jártam, még a legfiatalabb korában. Minőségi körülmények vannak, és az oktatásra sem volt különösebb panaszom. Ez persze tanárfüggő is, de volt néhány nagyon jó tanárom. (Újságírás szakra jártam egyébként.)

Odafigyeltek arra is, hogy gyakorlati helyhez tudj jutni, de azért itt sok múlik már rajtad is.

2011. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már inkább a BKF de ha már kereskedelem és marketing én a helyedben BGF-et vagy Corvinust választanám inkább. Nem tudom azt tudod-e de ha angol nyelvű képzésre mész akkor szerintem fizetned kell államilag támogatott képzésen is, szóval ezt érdemes megfontolni.
2011. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!