Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen rang kell, vagyis...

Milyen rang kell, vagyis egyáltalán mi kell hogy katonai kiképző legyen az ember?

Figyelt kérdés

hamarosan vége az iskolának és katonai kiképző akarok lenni, végülis hogy mért jött ez az ötlet azt ne kérdezzétek amúgy jelenleg 195cm magas 100kg testépítő "palánta" :D vagyok, tovább tanulást is katonaságnál akarom folytatni, szóval ha vki tudna segíteni az írjon :)

15F


2011. dec. 24. 00:09
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy katonai mérnöknek akartam menni, de oda meg tökéletes rajzok, tervek kellenek én meg rossz vagyok az ilyenben
2011. dec. 24. 00:12
 2/4 anonim ***** válasza:
A hadsereg honlapján nézelődtél már? Biztos, hogy adnak karriertanácsokat, szükségük van érdeklődőkre.
2011. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem - katonai vezető szak

ha jól tudom!:D

2011. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A rendfokozat mindegy! Akár egy szkv is lehet kiképző! A beosztástól függ!
2012. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!