Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Második helyre a debreceni...

Második helyre a debreceni vagy a szegedi fogorvosi kart jelöljem-e meg? Melyiket választanátok és miért? Első SE-FOK

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok különbség van az orvosi egyetemek között, igazából bármelyiket megjelölheted, nem veszítesz vele semmit.
2012. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg mindegy. Amelyik város szimpatikusabb.
2012. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyiket szeretnéd. Színvonalbeli különbség nem hiszem, hogy van. Azt meg neked kell tudni, hogy melyik város hangulata áll hozzád közelebb. Én Szegedre járok és imádom:) (Bár nem fogorvosira, hanem orvosira).
2012. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeged, Debrecen
2012. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én Szegedre járok fogorvosira és szeretem. Én Debrecent azért nem ajánlom, mert sokszor lehet azt hallani, hogy elég alacsony a követelmény és minden "hülye" eltudja végezni. sokan is szoktak oda jelentkezni ezért a ponthatár is magasabb.

A pestivel szerintem csak annyi a gond, hogy mivel nagyon sok a diák, ezért sokkal kevesebb lehetőség van a gyakorlásra, ami azért elég fontos.

2012. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

És még a sotésokra mondják hogy el vannak szállva maguktól. Pedig ti szegediek hangoztatjátok a leginkább, hogy a többi orvosi milyen szar, és öregem még meg is indokoljátok olyasmikkel amikről a leghalványabb elképzelésetek sincs.


Te talán jártál Sotéra is? Ezért tudod annyira mennyi lehetősége van itt egy FOkosnak? Esetleg debrecenbe is jártál? Vizsgáztál már ott?


Ha majd mind a négy egyetemet kipróbáltad, akkor irogass arról amit TAPASZTALTÁL és akkor nem kell arról írnod amit HALLOTTÁL.


Mellesleg ha már ott tartunk ki mit hallott: Én úgy tudom Szegeden a legrosszabb a felszereltség. A DOTE az elmúlt 5-10 év felújításainak köszönheti hogy európa szerte elismert a DEOEC (ugye így hívják Dotésok?), Sotét meg azt hiszem nem kell ecsetelnem.


Tudnék Szegedről is jókat írni, de ezek után eszemben sincs. De tényleg, miért mindig ti szóljátok le a másik hármat. Élőben is, és itt GyK-en meg végképp.

2012. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy SOTE megy első helyre, ez nem kérdés.. gyakorlásra igenis van lehetőség, hiszen minden tanulóra egy kezelési egység jut, voltam nyílt napon...


Azért érdekelne Szeged pozitív oldala is, kérlek, írd meg nekem (előző válaszoló) :)

2012. jan. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!