Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha agyontanulod magad egy...

Ha agyontanulod magad egy vizsgára és mégis megbuksz, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Megbuktam, pedig 3 napig éjjel-nappal tanultam. Már nem tudom mit kéne tanulnom vagy hogy? Volt egy rakás képlet, amit be kellett vágni, azokat még át tudom ismételni, gyakorolni a következő vizsgára. Bár sztem azok mentek a vizsgán is. Tételsor nincs, csak fusiban kaptunk felsőbbévesektől tippeket, hogy miket szokott kérdezni a tanár, erre volt 4 verzió, erre beadott egy 5.et a vizsgán amit még senki nem látott.

Már egyszerűen nem tudom miből készüljek. Ti ilyenkor hogy csináljátok, csak nekimentek újra, hátha jobb kérdéseket kaptok?


2012. jan. 11. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért három nap annyira nem sok.

Nekem most egy olyan tárgyból lehet esélyes a bukás (még nem tudom az eredményt), amire két hete tanulok folyamatosan. Ha egyes lesz, akkor kiborulok, aztán összeszedem magam és ráhúzok még annyit, amennyit tudok és újra elmegyek vizsgázni. Mi mást lehetne tenni?

2012. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencse is kell a vizsgán, hogy olyat kérdezzenek, amit tanultál. A felsőoktatás erről szól: felelősséget vállalsz, hogy mit tanulsz meg, és mit nem: valaki biztosra megy, nem vállal kockázatot, mindent megtanul. Erre kell a több idő. Valaki kockáztat, és van, amit nem tanul meg. Ilyenkor kell a szerencse ;).
2012. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 nap szerintem nem olyan vészes, még biztos tudsz mit tanulni. Nézd át újra elölről az egészet, mást nem nagyon tehetsz...
2012. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem épp ez a baj, hogy 3nap tanultál éjjel-nappal és mire eljutottál a vizsgáig már elfáradtál teljesen
2012. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!