Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megírni...

Mennyi idő alatt lehet megírni egy 10 oldalas beadandót?

Figyelt kérdés
Nektek kb. mennyi idő kellene hozzá?
2012. jan. 13. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
max. 2-3 nap
2012. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát minimum annyi, amíg legépelem, pár óra kényelmesen. Ha mondjuk olyan munka, amihez gyűtőmunka kell, akkor mondjuk 1 nap.
2012. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nemrégiben kellett egy ilyen terjedelmű beadandót írnom, amihez azért sokmindennek utána kellett néznem a neten, információkat gyűjteni, átfogalmazni, hát beletelt egy teljes napba, amíg kész lettem vele. Felkeltem olyan délelőtt 9 fele, és kisebb megszakításokkal (pisi, kaja) kb. éjfélig dolgoztam rajta, mire kész lett.

De ez attól is függ persze, hogy mennyire vagy otthon az adott témában, mert ha gőzöd sincs róla, és anyagot kell gyűjtened, azt feldolgozni, átfogalmazni nem kevés idő. Meg lehet csinálni 1 nap alatt, de akkor az egész nap rámegy, és a végére már kb. kikészülsz. Szóval én azt mondom, érdemes hozzálátni már 4-5 nappal korábban, és akkor szép kényelmesen meg lehet csinálni, napi 2-3 óra munkával.

2012. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
smittpali 10 perc alatt meglenne vele
2012. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!