Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet munkát...

Hány éves kortól lehet munkát vállalni? Nyári munkára gondolok, a suli mellet, pl. pincérkedés, szórólaposztgatás stb.

Figyelt kérdés
azért lenne jó,mert nem állunk túl jól anyagilag,így nagyon kellemetlen,hogy a szüleim által kapott zsebpénzből kell vennem dolgokat,ezért jönne jól egy kis plusz pénz.
2012. jan. 15. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyáron 15 éves kortól szülői igazolással
2012. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. 16 éves kor után pedig már nem csak nyáron, hanem suliidőben is.
2012. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát elvileg törvényesen 16 éves kortól (15 évesen szülői beleegyezéssel), de ne számíts sok jóra, mert 18 éven aluliaknak nem nagyon adnak munkát. Én ahogy betöltöttem a 16ot, két évig folyamatosan kerestem nyári/hétvégi munkákat a neten is, meg regisztráltam vagy négy diákmunkaközvetítőnél Bp-n, de semmi, mindenhonnan elküldtek, mert kiskorú vagyok. Mostmár elmúltam 18, és egy csomó jó munkalehetőség van.

Azért hajrá!

2012. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!! :))
2012. jan. 16. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!