Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik nehezebb? Az angol...

Melyik nehezebb? Az angol emelt érettségi vagy a középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi éri meg jobban? Kockáztatni a rosszabb pontokat, viszont kapni egy ingyen nyelvvizsgát, vagy fizetni, de nemzetközileg elismert bizit is kapni?
2012. jan. 18. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj és csináltam emelt érettségit, valamint középfokú nyelvvizsgát is láttam már, és szerintem az emelt nehezebb volt. De ez egy erős személyes vélemény. Viszont az is hozzátartozik, hogy volt egy bnőm, aki csinált középfokú nyelvvizsgát, aztán utólag jött rá, hogy kéne az emelt angol érettségi is. A nyelvvizsgája meglett, de az emelt érettségi (úgyhogy közbe folyamatosan járt angol órára, sőt faktra is) csak 52 %-ra sikerült.
2012. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is csinált nyelvvizsgát is, meg emelt érettségit is, és szerinte is az emelt volt a nehezebb.
2012. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 22. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!