Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én nagyjából átnéztem a...

Dorina1976 kérdése:

Én nagyjából átnéztem a javítókulcsot és nagyon rossz lett. Magyar kb 32 pont, matek kb 15. Sok válaszaimra nem nagyon emlékszem. Kb 152 pontom lenne a 200-ból. Szerintetek felvennének az ESZI-be A KÖRNYEZET VÉDELMI SZAKRA? MIRE számíthatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ.Ez a matek most nagyon nehéz volt.Végül is nem lehetetlen.Ha lesz szóbeli készülj rá.
2012. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira,azért nem volt nehéz a matek,csak a lineális függvényes.
2012. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyne persze...
2012. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szóbeli egy kötetlen beszélgetés lesz. 20pontért.
2012. jan. 22. 05:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,ne aggódj!Ez ha jól tudom nem annyira népszerű iskola,szerintem be fogsz kerülni!Ne keseredj el,ha hátul vagy az idéiglenes listán,mert csak magamból kiindulva,én vagy 10 szakot megjelöltem,és végül én is csak egybe tudok menni,mint miden diák:))!
2012. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!