Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az év végi jegyem 3-as...

Ha az év végi jegyem 3-as vagy annál rosszabb volt egy tantárgyból, akkor abból nem tehetek előrehozott érettségit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs meghatározva, de ha ezt az évet nem tudod 3-asnál jobbra teljesíteni, akkor mit szeretnél következő évvel? Nem sok esélye van, hogy sikerülni fog, bár kellő szorgalommal ....
2012. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert töriből akarom, de tavaly 3-as voltam, most vagyok 11-es. A gimimben viszont azt mondják, hogy a 3-as miatt nem lehet.
2012. jan. 24. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Én gimis vagyok, és nálunk lehet.

3. vagyok én is, egyik otársam most fog előrehozottat csinálni föciből, úgy hogy 2es volt:DDD

Furcsa lesz az tény, de nincs meg szabva hogy hányasnak kell lenni:D

2012. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nincs összefüggés. Viszont ha idén akarsz érettségizni, akkor az idei és a 12.-es anyagból is osztályozó vizsgáznod kelél.
2012. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de nekünk az igazgató és az osztályfőnök is ezt mondta...
2012. jan. 25. 18:40
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az előrehozott érettségi vizsga megkezdésének is az a feltétele, hogy a tanulónak teljesítenie kell a saját középiskolájának helyi tantervében az adott vizsgatárgyra - a teljes tanulmányi időre vonatkozóan - megfogalmazott követelményeit, és meg kell szereznie az abban előírt osztályzatokat. E nélkül a tanuló nem bocsátható érettségi vizsgára. Az előírt osztályzatok megszerzésének módjáról az iskola belső szabályzata alapján a középiskola igazgatója dönt."

Lehet, hogy nálatok így van szabályozva.

2012. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!