Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szent István Egyetem vagy...

Szent István Egyetem vagy Óbudai Egyetem műszaki menedzser alapszak?

Figyelt kérdés

SZIE GTK DE! Gödöllőn ami elég messze van...

SZIE YMÉK Budapest DE! egyetlen választható szakirány: építési. Ez azt jelenti, hogy az alapdiplomával csak építési részlegen tudok elhelyezkedni? Vagy nem tanulhatok tovább mesterre más szakiránnyal másik egyetemen?


OE KTK Budapest DE! úgy hallottam elég gyenge amolyan "diplomagyár" egyetem..


2012. jan. 28. 08:33
 1/3 anonim válasza:
Bocsi, offolok.. de komolyan én is pont ezen a három Egyetemen gondolkozom :D :D :D És nem tudok dönteni én sem.. Te amugy a gazdaság és vidékfejlesztési agrármérnöki szakról mit gondolsz??
2012. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen a SZIE-GTK a nyerő. Nagyon színvonalas és nem mellesleg ott a legmagasabb a kezdő fizetés a hvg diploma 2012 szerint. :) Én is oda fogok járni szeptembertől, gazdálkodási és menedzsment szakra. Budapestről kijárni nem nagy kunszt, a vonat fél óra alatt ott van, reggelente legalább lehet tanulni. :D
2012. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szie-ymék:nehéz

Szie-gtk:lol

Óe-kgk:közepes

2012. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!