Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra? Van 100 tételem föci magyar töri-re és képtelen vagyok leülni tanulni.

Figyelt kérdés
Nagyon félek! Ötlet? Napi 7 tételt kéne megtanulnom de van olyan ami több oldalas... A másik meg, hogy amit tegnap megtanulok azt 3 nap múlva elfelejtem...
2009. máj. 31. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Törire szerintem ne tanulj, úgy is adnak több oldal forrást, abból meg simán kaphatsz 3ast, sőt. Én pl 100%-ot kaptam, pedig azt se tudtam, hogy az a tétel létezik, egyszerűen elolvastam a forrást és elmondtam ami benne volt. Arra tanulj ami felvételi tárgy!
2009. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A napi 7 tétel tényleg sok. Ha már ennyire szorít az idő, állíts fel fontossági sorrendet! Ami a legfontosabb, azt tanuld. De semmiképpen ne menj úgy el szóbelizni, hogy van olyan tételt, amit még el sem olvastál!
2009. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!