Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskolában egyfolyában...

Az iskolában egyfolyában gúnyolnak engem, nekem pedig nagyon rosszul esik, és ha vissza próbálok szólni akkor is csak kinevetnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Megedződsz. :) De komolyan. Én is rengeteg bántást, gúnyolódást kaptam anno. Megerősödtem, most már lepereg róla.


Ha nem vagy olyan visszaszólogatós, vagy talpraesett fajta, ha legközelebb gúnyolnak, akkor csináld ezek valamelyikét:

- nevess rajta (ki fognak bukni, nagyon dühösek lesznek)

- kérdezz vissza vigyorogva: tényleg? igazán? (azt látják majd, h félvállról veszed, szintén idegesíteni fogja őket)

- érts velük egyet (pl azt mondják, milyen csúnya a pulcsid. te meg bólogatsz és azt mondod: természetesen igazad van. sajnálom, hogy fel mertem venni. remélem, túléled. ettől szét fogja vetni őket a méreg)

- ne halld meg (ez nagyon egyszerű, tegyél úgy, mintha nem is mondtak volna semmit (egy idő után megunják, h nem tudnak azon szórakozni, h téged ez dühít.)

- a kezeddel csinálj ilyen gúnyolódós mozdulatot, tudod, hogy a hüvelykujjadat a többi ujjadhoz érinted többször, tudod ez jelenti azt, h blablabla (ez gyerekes hülyéknél válik be, akik csak ezt értik)

- vond meg a vállad és kérdezz vissza: na és? (hiába mondanak bármit, pl rosszul áll a hajad - na és? - buta vagy - na és? - ki fognak borulni, h le se sz.rod őket)


és még soksok minden. a lényeg, h NE lássák rajtad, h bánt téged a dolog, hanem lássák azt, h erős vagy, le se sz.rod, amit mondanak, inkább mulattat.


és így a végére még hozzáteszem: azok közül, akik gúnyoltak annak idején, egyik se vitte sokra. de komolyan, egytől egyig mindnek becsődölt az élete, kinek melyik területen. én viszont tudok mit felmutatni, fogadni mernék, hogy szétveti őket a méreg, hogy sikeres, igen jó nő lettem. :)


(majd meséld el, h mi volt :))

2012. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért gúnyolnak? ha szabad tudni, persze.
2012. febr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja, az első válaszoló nő...

Ha fiú vagy akkor kezdj el súlyzózni és egy tömegnövelő étrend szerint étkezz. Még lesz egy szar éved, de a következő éved (ha izmos leszel) remek lesz. Ez az egyik lehetőség. A másik a ballagásig való tűrés (vasidegek kellenek hozzá). Hidd el a fiúk esetében mindíg a bántó az aki feletted áll. És mindig ők lesznek feletted, te is próbálj felfelé kerülni.

2012. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is gúnyolnak egy hazugság miatt, meg a zenék miatt, amiket hallgatok. De már két éve. Nem foglalkozom velük, sőt, néha még röhögök is rajta. Azóta már alig piszkálnak. Szóval ne is figyelj oda rájuk, mert idióták.
2012. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 happyday válasza:
Velem most is ezt csinálják-sajnos megoldás nem igazán van rá-de fel a fejjel,ők ne érdekeljenek.Foglalkozz mással,keress új hobbit-és mindjárt nem lesz olyan elviselhetetlen.
2012. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!