Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinál az idegenforgalmi...

Mit csinál az idegenforgalmi szakmenedzser? Érdemes elvégezni gimi után mint felsőfokú szakképzést? El lehet vele majd helyezkedni 2-3 év múlva?

Figyelt kérdés
Sok matekot tanulnak ott? Vagy mik a fő tantárgyak ott? 11.es vagyok gimibe, melyik tantárgyra figyeljek oda nagyon hogy ne legyen nehéz dolgom ha ezt választanám? Köszi
2012. febr. 12. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Dolgozhatsz később utazási irodában, repülőtéren, szállodában. Most én is erre a szakra jelentkeztem BGF-re, felsőbb évesek már elküldték az órarendjüket, és a tantárgyakat. Ha gondolod elküldöm priviben:)
2012. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném :)
2012. febr. 19. 11:50
 3/4 anonim válasza:

idén végeztem...

kérdés?

2012. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Valentina17 válasza:
nekem írd le létszi,hogy miből áll ez a szak,és érdemes e elvégezni.Jól el lehet vele helyezkedni?
2012. júl. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!