Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-felvin a hitelesítésnél...

Az e-felvin a hitelesítésnél a "Hitelesítő adatlap nyomtatása" -ra kattintva, elvileg letölti a gépre pdf. Formátumban, de én nem tudom megnyitni. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Próbáltam már társítani is, úgy sem sikerült...
2012. febr. 16. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Van hozzá programod?
2012. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is ha ügyfélkapun már hitelesítetted akkor ki sem kell nyomtatnod. Másik pedig hogy ha nincs semmilyen programod hozzá tölts le egy pdf-néző ingyenes programot.
2012. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan meg van, sikerült! :)
2012. febr. 16. 17:21
 4/7 anonim válasza:
jaj! tudnál nekem segíteni? én is rámentem hogy 'hitelesítő adatlap nyomtatása' és nem nyomtatja...nemtudom mit csináljak vele. Egy pillanatra elhalványul a gomb mintha valami történne, de aztán nemtörténik semmi. Te mit csináltál vele?:)
2012. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A letöltéseknél nézted? Mert nekem is egyből betette oda 'efelvételi...' névvel. Aztán klikk erre: [link]

itt pedig Free Online PDF-re, majd Upload PDF to PDFescape-ra kattintva, aztán ki kell választani a letöltéseknél a fájlt! És nyomtatás.

Remélem tudtam segíteni :)

2012. febr. 17. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Megvan ?
2015. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik nyomtatón
2015. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!