Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bekerülök?

Szerintetek bekerülök?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy mivel csökkentek a keretszámok és kevesebb diák fog bekerülni államilag támogatott alapképzére, ezért aki nem kerül be 440-50-es pontokkal is felsőoktatási szakképzést fog megjelölni.

BGF-gazdasági idegennyelvi menedzser képzést jelöltem meg jelenlegi 390 körüli pontommal. Tavaly erre a szakra 348 volt a ponthatár? :)

Leszögezem, hogy nem várom el senkitől hogy megmondja..mert nem lehet. Csupán csak véleményekre vagyok kíváncsi. :)



2012. febr. 23. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
szia, en is arra jelentkeztem es szinten 390 koruli ponttal. ugyanettol felek... de nagyon remelem hogy nem lesz erre akkora hatassal az idei valtozas:\
2012. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem tuti bekerülsz,mert nem hinném hogy annyi jelentkező lesz hogy nagy legyen a pontszámváltozás..mellesleg csak itt jelölted be? Más sulikban is tanítják. Én pl. a 2 félévem koptatom Szegeden :)
2012. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hàt egyèb okok miatt csak pesti iskolàkat jelölhettem meg.. De mègy egy nyelvzsgàt remèlek,hogy àprilisban sikerül. Akkor màr szerintem egèszen biztos lenne.. de ha nem sikerül.. nem tudom mi lesz:-(
2012. febr. 23. 21:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Első kommentelő, te mit jelöltél még? :-) Ja ès persze drukkolok magunknak.. ùgyis mindennap ezen jàr a fejem..
2012. febr. 23. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, hat igazabol en nemtudtam hogy hova jelentkezzek, aztan tegnap este lattam meg ezt a szakot :D halistennek,remelem olyan jo amilyennek tunik, mashova nem jelentkeztem, csoda hogy lett egy A terv :D Igen,remelem sikerul nekunk...foleg hogy a ponthatar tavaly sikerult volna, nagyon igazsagtalansagnak ereznem ha akkora emelkedes lenne a csokkentes miatt hogy igy megsem..
2012. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel az FSZ-eknél is csökkentették az ingyenes helyek számát 10ezerről 3500-ra, így biztos a pontszámemelkedés, az egyéb okok miatt pedig a jelentkezők számának növekedése, hiszen eddig voltak 200, sőt, 170-190 ponttal elérhető FSZ-ek is, így sokan pluszpontok, meg kredit reményében mentek ilyen helyekre. Most én ezen a területen (is) drasztikus változásokra számítok, bár a jelentkezők száma 32ezerrel kevesebb a tavalyihoz képest... Ez jelenthet jót a jelentkezőknek, de rosszat is: Kik próbálnak bejutni? Milyen pontokkal?
2012. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

esetleg megkérdezhetem, hogy milyen átlaggal végeztél és milyen érettségivel? emelteztél valamiből vagy nyelvizsga? kíváncsi vagyok hogy lehet ennyi pontot szerezni.:$

2012. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem érettségiztem még mindenből csupán művészettörténelemből és német nyelvből van érettségim.

88 illetve 93% :)

Valamint van egy német nyelvvizsgám, most igyekszem egy angol is szerezni.( Ha ez sikerül akkor 400 felett lehetnék egy kicsivel :) )

És emeltezni fogok németből, bár ez nekem pluszt nem fog jelenti a közepem mellett... de a germanisztikához követelmény :) És azt is jelöltem :)

2012. márc. 13. 19:32
 9/10 anonim válasza:
naa??? sikerült?? :)
2012. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül sorrendet változtattam.. mert összesen 416 pontom lett! :)

Így germanisztika lett a vége!! :)

Köszönöm az érdeklődést!

Neked??

2012. aug. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!