Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma felvételire való jelentkezé...

Ma felvételire való jelentkezéskor kötelező elküldeni a dokumentumokat, amik már megvannak?

Figyelt kérdés
Vagy elég a hitelesítő adatlap elküldésekor?
2012. febr. 24. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami megvan azt sztem kötelező csatolni,de nem is tudsz hitelesíteni ha a szükséges dokumentumok nincsenek feltöltve,már ha e-felvin jelentkeztél.Szóval ami megvan azokat szkenneld/szkenneltesd be és csatold,utána hitelesíts(jobban mondva akkor tudsz).
2012. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én nem csatoltam semmit és hitelesítettem :D majd ma délután csatolom a tavalyi bizit, és a nyelvvizsgákat. de nekem nem volt semmi "fennakadás" a hitelesítésnél.
2012. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nem engedte hitelesíteni, míg fel nem raktam,érdekes :D
2012. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg az :) de mondjuk nekem 5x kiírta hogy hiba, míg elfogadta az ügyfélkaput.. és ez másfél hete volt! bele sem merek gondolni,milyen lehet most a rendszer...:O
2012. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!