Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi ponttal...

Szerintetek ennyi ponttal felvesznek az iskolába?

Figyelt kérdés
A központi felvételin sajnos csak 58 pontot értem el, a 7. év végi eredményeimben csak 4-es és 5-ös jegyek szerepelnek, úgyszintén a 8. első féléves bizonyítványomban is, emellett mégév végén alapfokú angol nyelvvizsgára is készülök. Egy szakközépiskolába szeretnék nagyon bekerülni.
2012. febr. 24. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Jólenne tudni meikbe... de a jegyeid jók a mostani rossz központik miatt pedig már nem olyan hangsulyos ez az egész....
2012. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola
2012. febr. 24. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
az alapfokú nyelvvizsgának semmi értelme, csak felesleges pénzkidobás, inkább várj még egy kicsit, amíg meg nem tudod csinálni a középszintűt
2012. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Melyik suliba jársz most? Csak nem a Zrínyibe?
2012. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Különben én is oda jelentkeztem, de nekem 78pontom lett, a jegyeim meg ugyan ilyenek és én is nyelvvizsgára készülök :)
2012. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
(4 utols) az korrekt:)
2012. márc. 3. 20:28
 7/7 anonim válasza:
Nah? Hányadik vagy az ideiglenes listán? :) Kül melyik szakra akarsz menni?
2012. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!