Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » TELC angol nyelvvizsga! Ha...

TELC angol nyelvvizsga! Ha felsőfokúra jelentkezek és nem úgy sikerül megkapom a középfokút?

Figyelt kérdés
valaki lenne a tanulótársam?
2012. febr. 26. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hát TELC 1xű nekem Cambridge felsőfokom van vagy hát CAE , kétlem hogy nehézségekbe ütköznél
2012. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dejóneked! ahhoz grat! :) de nekem csak a felvi pontok miatt kéne, gondolom neked kicsit több célod volt a nyelvvizsgával mikor azt letetted!
2012. febr. 27. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:

angol egyetemen követelmény de én CPE.t is le akarok tenni az már a worldno1 szint azt is 80% felé szóval kell tanulni rá majd fontosnak érzem.


Nos igen de ha felvételi tárgyat az angol akkor emelt angolt kell rakni de ha nem akkor igen 40 pontot megérhet mellé vmi sport meg 1 melet és akkor 98 plusz megvan.

2012. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem felvételi tárgyam az angol :) (sajnos), így az emeltet nem fogják beszámolni, ezért marad a nyelvvizsga. Azért félek a felsőfokútól, mert én iskolában németül tanultam, csak kimentem Angliába pár évre, ezért a nyelvtanom hagy némi kívánnivalót maga után...
2012. febr. 27. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz: nem, nem kapsz középfokút, ha gyengébben teljesítesz.


"A TELC nyelvvizsgái egynyelvű vizsgák (nincs fordítás), amelyekről a vizsga szintjének megfelelő szintű kimenet (bizonyítvány) szerezhető (tehát egy középfokú vizsgán például csak középfokú bizonyítvány szerezhető, gyengébb teljesítmény esetén nem tudunk alapfokú bizonyítványt kiadni)."

2012. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!