Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok információkat szolgálta...

Tudtok információkat szolgáltatni a Nemzeti Közszolgálati Egyetemről?

Figyelt kérdés
(PONTOS! részleteket a fizikai és egészségügyi alkalmasságival kapcsolatban, milyen a kollégiumi élet,és egyben nagy-e a szigor, a hallgatóknak van e lehetőségük szórakozni stb. Ilyen információkat várnék egy esetleges hallgatótól. Fontos lenne)
2012. febr. 28. 21:33
 1/3 anonim válasza:

a sulinkban volt egy kiképző ebből az intézetből és nagyon hasznos információkat adott, amit ezen a honlapon megtalálsz.

[link]

ennyivel tudtam szolgálni neked.

2012. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az egyetem melyik kara és azon belül melyik szaka érdekel.


Valahol nincs is alkalmassági (pl. közigazgatásin) a rendőrtisztin meg a katonain pedig némileg különbözik.


A HHK-ét pl itt találhatod meg: [link]

2012. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,de buta vagyok,elfelejtettem oda írni,hogy a Rendészettudományi Kar érdekel (ezen belül is a bűnügyi szak) De köszönöm szépen a segítségeteket!Ha esetleg tudok ég bennfentes részleteket szívesen várom :D


L/18

2012. febr. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!