Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tartotok az érettségi...

Hol tartotok az érettségi szóbeli tételek tanulásával? Illetve mikor érettségiztek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Hát én elméletileg 22.-e körül szóbelizek.

Kicsit lemaradtam a tételekkel, nagyjából napi 5öt tanulok meg, és úgy épp megleszek.

2009. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is 22.-e körül! =( És nagyon levagyok maradva, 90 tételem van és már csak két hetem!
2009. jún. 7. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát akkor neked is sok kitartást. Jól rá kell feküdni :S
2009. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

2 het mulva szobeli es utana valo heten irasbeli...kezdek felni hogy semmit nem tudok, pedig tanulok:(... huh//

sok sikert mindenkinek:)

2009. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
tíz napom van negyven tételre... azt hiszem menni fog :D Ősszel 60 szóbeli tételem volt, utolsó két napra hagytam a tanulást akkor. Töriből - német nyelven - négyes lett az érettségim, célnyelvi civilből ötös, ráadásul nekem egyedül. Szóval még nem parázok. Meg ráadásul magyar tételekről van szó.. :) :D
2009. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
utolsó vagyok. 19én fogok szóbelizni. :D
2009. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

23.-án szóbelizem

65 tételből még semennyit nem tudok, sőt töriből 25ből csak 6 van készXD

2009. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
az utolsóról jut eszembe, hogy nekem a 20 magyarból még csak 5 van meg :S
2009. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem minden tételem megvan, de olyan nehéz rávenni magam a tanulásra! :( Már rég elkellett volna kezdenem de mindíg halasztgattam!
2009. jún. 7. 22:24
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
22dike körül lesz a szóbelim. A magyar emelten már túl vagyok, nekem az volt a legfontosabb, a többire nem is nagyon kell tanulnom, csak hogy meg legyen a %-om amit irásbelin szereztem. Amúgy jól állok, töriből már csak két tételt kell kidolgozni, angolból, franciából, pedig nem fogok egy tételt se kidolgozni, mivel szerintem oda csak szókincs kell, plusz jó kommunikációs készség, illetve van mindkettőből nyelvvizsgám, tehát nincs miért aggódni. A törit majd jövőhéten elkezdem tanulni. Sajnos én gyorsan tanulok, viszont ugyanilyen gyorsan felejtek is, tehát semmire se megyek vele, ha most elkezdek magolni.
2009. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!