Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már csak 2 hónap van az...

Már csak 2 hónap van az érettségig és úgy érzem, hogy semmit nem tudok, be lehet még pótolni az egész középiskolás anyagot 2 hónapon belül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon ráfekszel,akkor menni fog!Nem 2 nap van hátra,hanem 2 hónap!Az alatt,azért még sokmindent meg lehet tanulni!
2012. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, korábban nincs is sok értelme elkezdeni, mert úgyis csak elfelejted, mire a végére érsz. Azért jó ha a fogalmakkal legalább már köszönő viszonyban vagy, tehát nem most látod őket először. Csak ne halogasd, hanem mostmár tényleg tanulj.
2012. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, be lehet. Úgy, hogy érthetően elolvasod az anyagot. Hidd el, sokkal többet ér,mintha órákat magoltad volna. Lehet, hogy nem fogod szóról szóra tudni elmondani, de az érettséginek nem is az a lényege, hanem hogy leglaább egy kis fogalmad legyen a dolgokról. Én sosem tanultam a törit, mégis lehet h többet tudok annál, mint aki magolgatta, mert én mindig érthetően elolvastam, értelmeztem még ha nem is érdekel egyáltalán a történellem és az irodalom, mégis megragadtak a dolgok. Sokat segít az is, ha egy barátoddal/osztálytársaddal csak szimplán beszélgetsz az anyagról. Bátyám világ életében lógós volt, mégis érettségi elött 1 nap (!) egyik haverjával átbeszélték a törit és 4-es lett neki.. na jó ebbe az is közre játszik, hogy baromi könnyű a töri írásbeli, még nekem is 3-as lett:P
2012. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őszintén nem hittem volna hogy azt fogjátok írni, hogy igen be lehet pótolni, azt hittem olyanokat írtok, hogy lehetetlen bepótolni, és meg is voltam győződve róla, hogy félreértettétek a kérdést, mert nem csak a 12. osztályra vonatkozik a kérdés, hanem az EGÉSZ KÖZÉPISKOLÁS anyagrészre :) Ja és szeretnék tovább is tanulni:)
2012. márc. 6. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, hogy elvegyük a kedved, mert az rányomná a bélyeget a teljesítményedre is szerintem. Vagy legalábbis, mikor nekem azt mondogatták, h nem vesznek fel sehova stb, sz@rtam az egészbe, mert úgy gondoltam, hogy úgysem sikerülhet, de aztán kitaláltam magamnak egy célt és sikerült is bejutnom egyetemre. Igaz, itt nem volt magas a ponthatár, de pont annyit sikerül teljesítenem, mint amennyit %-ra pontosan kitűztem célul. És sosem voltam jó tanuló, mert mindig 3-as 4-es voltam, meg baromi lusta. Szerintem tényleg találj ki egy célt és aztán hajrá:) Jó most egy kicsit megnehezítették a felvételizőknek az esélyeit, de azokon a szakokon rá is fért, h egy kicsit rendet tegyenek. Sok sikert!:)
2012. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden csak akarat kérdése! De azt ugye mondanunk se kell, hogy nagyon kell akarnod:)
2012. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!