Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 2 év múlva leérettségizem,...

Ha 2 év múlva leérettségizem, de nem akkor jelentkezek egyetemre, de felsőfokú érettségit teszek mindenből, akkor kell ismétlő érettségi vizsgát tenni majd?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalon olvastam,hogy az egyik csaj leérettségizett,de nem vették fel a jogi karra,ezért a következő évben ismétlő érettségi vizsgát kellett tennie,vagy ez hogy van?
2012. márc. 23. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a megfelelő érettségit a szakhoz, akkor nem kell.
2012. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod,megnyugodtam:)
2012. márc. 23. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

1. nem létezik felsőfokú érettségi, te emelt szintűre gondolsz.

2. nem értem miért akarnál mindenből emelt szintűzni, amikor még egyet is nagyon nehéz megcsinálni és te 5-ről beszélsz? Csak abból érdemes/kell, amiből továbbtanulsz. Akkor majd nem kell kiegészítővizsgát tenned. De mindenből ne csináljál, mert hülyeség.

2012. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell
2016. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!