Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pázmány Péter Katolikus...

A Pázmány Péter Katolikus egyetemről mik a véleményeitek? (Budapest)

Figyelt kérdés

ismertek oyat aki ide jár? esteleg van közűletek aki tudna nekem erről mesélni? Saját tapasztalatok is jól jönnek :)

hogy kell ezt e,képzelni? Hittan imádkozás stb... ?

köszönöm


2012. márc. 24. 16:00
 1/4 A kérdező kommentje:
a vitéz jános kar érdekel
2012. márc. 24. 16:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó hely, én szerettem. Barátságos a légkör, jól magyaráznak, színvonalas az anyag és formálódott a világképem. Végül más irányba mentem tovább, de értékesnek tartom azt az időt, amit ott töltöttem.
2012. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jogi kara az ország egyik legjobban fizető diplomáját adja (ha nem a legjobbat) a DPR szerint. Ezt a "Vitéz János Kar"-t nem ismerem.


"hogy kell ezt e,képzelni? Hittan imádkozás stb... ?"


Komoly a kérdés? Semmi ilyesmi nincs.

2012. márc. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi kötelező hittan, vagy ilyesmi nincsen. Lehet járni, indulnak tanfolyamok különbözőszinteken, de semmi se kötelező.


Viszont a Vitéz János kar nem Budapesten van, hanem Esztergomban... Vagy a kar nevét, vagy a várost rosszul írtad.

2012. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!