Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy vizsgán,...

Tényleg igaz, hogy vizsgán, miután kihúztam a tételt, "kitisztul a kép"?

Figyelt kérdés
4 nap múlva szigorlatozok, de a pár nappal ezelőtt megtanult tételeket már nem tudom felidézni. Csak foszlányok jönnek elő. Mindenki azzal nyugtat, hogy ha majd a kezemben lesz a tétel, akkor letisztul a káosz a fejemben, és előjönnek a megtanult dolgok. Ez tényleg így van?
2009. jún. 14. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen,nekem a vizsgán is ez van mindig...Bár van olyan hogy megtanulom de nem alaposan nah akkor káosz van és ettől még az is jobb ha semmit sem tanulok mert így kavarodik minden:D
2009. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen így van, nincs miért aggódnod. Ügyes leszel meglátod! Drukkolok! Majd írd meg az eredményt!
2009. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez tényleg így van. Ha ott lesz a kezedben a tétel, olyan dolgok fognak eszedbe jutni, hogy meg fogsz rajta lepődni!


Kéz és lábtörést, biztosan ügyes leszel!

2009. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, rám fér, teljesen bepánikoltam! Majd megírom az eredményt!
2009. jún. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!