Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodalom érettségin. Kihúztam...

Irodalom érettségin. Kihúztam a tételt. és csak cím lesz rajta vagy feladat is?

Figyelt kérdés
A feladatot nem a nyelvtan részre értem.Van egy könyv,név szerint a "120 tétel magyar nyelv és irodalomból" ,és ott a tételcím után az áll h feladat..tehát azok a feladatok lesznek és csak arra kell válaszolni egy-egy témakörben?:O
2009. jún. 15. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú 3 éve volt szóval ha badarságokat mondok bocsi:)


Én úgy emlékszem,hogy az egész feladat rajta volt,sőt tuti,hiszen meg kell adni neked,hogy mit dolgozz ki.nem szívhatod ki a kisujjadból:)

Sok sikert aztán,de úgy is sikerülni fog:)

2009. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszí:D
2009. jún. 15. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve érettségiztem és csak a tételcím volt rajta. Mondjuk Ady világháborús költészetéhez milyen feladat kell? Vagy tudod elemezni az adott verset vagy nem. Vagy tudsz felnőtt ember módjára beszélni vagy nem... Aki eljut az érettségiig az már nem kisgyerek!
2009. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem feladat volt. Valahogy így hangzott: Mutassa be Jókai Mór: Sárga Rózsa c. művében a romantikus jegyeket!

Én életutat, cselekményszerkezetet is mondtam hozzá, a feladatra vonatkozó válaszokat csak a végén mondtam el.

2009. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz mint a tételcím :)
2009. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tételcím van, általában idétlenül, terjengősen, hosszan, érthetetlenül megfogalmazva. A lényeg belőle csak a költő/író:D Azt kifejtes és kész....:D Legalábbis rem,élem (holnap érettségizek:D)
2009. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!