Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a szóbeli érettség...

Holnap lesz a szóbeli érettségim napja! Tanácsok? Mit szoktatok vizsga előtt csinálni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem csak pénteken lesz, de már volt sok szóbeli vizsgám.

én nem szoktam előtte tanulni, csak kikapcsolom az agyamat, és élvezem, hogy nemsokára vége a vizsgaidőszaknak.

Kéz és lábtörést holnapra. :D

Írd meg hogy sikerült

2009. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van két dal, mondhatnám azt, hogy a "szerencse dalaim". Azokat mindig meghallgatom vizsga előtt. Az egyikben van egy sor: "Tiszta szívvel gyónom én, Hitem, még van Remény!" és ez mindig erőt ad.


Egyébként a legjobb tanácsom az az, hogy mosolyogj! Legyél magabiztos. Próbáld magad "eladni", hogy Te mindent tudsz, és mindenre van válaszod. Legyél kedves, figyelmes : )

2009. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!