Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány napot lehet általános...

Hány napot lehet általános iskolában igazoltan hiányozni? (betegség miatt)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ,hogy 3napot lehet igazolni a szülőnek (:
2012. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra nincsen szabály, de ha egy bizonyos órának a 30 valahány %-án nem vagy ott (nem tudom pontosan mennyi) nem vagy ott, akkor osztályzóvizsgát kell tenned az egész éves anyagból vagy évet kell ismételned. És hát ez a heti egy órás tantárgyakból pl.:ének azért elég hamar összejön...
2012. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a nem vagy ottot kétszer írtam. :)
2012. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
250 óra.
2012. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
250 óra összesen,mindegy hogy hány százalék,250 felett osztályozót kell tenni.
2012. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
250 óra
2012. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jah és elméletileg figyelik az egyes tanóráknál a 30%-ott

de ezt eddig egyik gimimben se figyelték...


a régiben engem és egy barátnőmet kellett volna kivágniuk, mert 2. félévben konkrétan infóra tesire nem nagyon jártunk be... nah meg volt hogy zsinórban 3 hetet skippeltünk...


az újabb gimimben is volt egy srác... de neki se kellett évet ismételnie...


persze ez nem követendő dolog.

a srácnál eléggé rezgett a léc

rám más szabályok vonatkoztak... de ez a versenyre járó kitűnők kiváltsága asszem... szóval még a hiányzásainkat is lecsökkentették...238 helyett 189 van a bizimben xD

pedig pontosan vezettük a barátnőmmel hogy ne lépjük túl a 250-et... már csak 2 nap volt a lógásnaptárunkból amikor lebuktunk :D de szerintem addig is nyílt titok volt hogy nem betegek vagyunk...

2012. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!