Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Kedden érettségizek irodalomból és úgy érzem, hogy semmit se tudok. Pedig minden nap tanulok több órát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog,nyugodj meg! Addig még van egy csomó időd,nézd át azokat a részeket,amiket úgy érzed hogy nem tudsz! Van még 4 és fél napod! Nyugi! :)
2009. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

hát, nekem anyum mesél a szóbeliző diákjairól, ők azok, akik semmit nem tudnak..:) de mindenkinek (nojó, egy kivétellel) megadta a kettest, a jobbat, segített, a vizsgaelnök is jófej volt - a tanárod biztos látja majd rajtad, hogy készültél, talán sikerül is megnyugtatnia.

meg aztán, ha tanultál évközben, akkor szerintem biztos a siker, eszedbe fognak jutni a dolgok. akkor nehezebb ügyed van, ha most ásod csak bele amgad, de úgy se lehetetlen. csak mázli a tételhez.

meggyőződésem, hogy menni fog:) de én a wcre és tételekkel járnék..=)

2009. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tanultam egész évbe. 3as lett a végeredményem évvégén
2009. jún. 17. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor az csak egy biztos hármas lehet, az alapok megvannak, és az a lényeg. én helyedben mindegykihez tanulnék profi kis részletet, azzal nagyon meg lehet hatni a vizsgabizottságot...:)
2009. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Átengednek, mert nem érdekük a bukásod.

Ugyan csak az sem, hogy mit kezdesz magaddal a jövőben.

Az iskolát meg így is, úgy is otthagyod.

2009. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!