Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségitől félek a...

Magyar érettségitől félek a legjobban. Tuti meghúz?

Figyelt kérdés

nem sokat tanultam magyarból és hétfőn vagy kedden érettségizek.ö..hát nem igazán figyeltem órákon és dumáltam mindenkivel és nem bír a tanár:S

sztem meg fog sz*patni rendesen:S


2009. jún. 19. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,egy hétvége alatt elég sok mindent meg lehet tanulni.Semmit nem olvastál el a kötelezők közül,vagy azért képben vagy valamennyire?Szerintem ha legalább kétszer átolvasod a tételeket,és hozzá tudsz szólni,legalább hozzávetőlegesen a témához,akkor nem lehet gond.Én is így voltam érettségi előtt egy évvel átigazoltam egy esti tagozatos suliba,ahol szinte a szánkba adták az érettségin,hogy mit kell mondani,mondjuk nagyban hozzájárult a magyar ötösömhöz,hogy a kötelezők nagyon nagy részét olvastam többször is....

Sok sikert,vagy inkább kéz és lábtörést,és ne parázz,azzal nem javítasz a helyzeteden!

2009. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, h megszivatna, nem akarja gondolom, h hozzá járj még:D irodalomból ha verset kell elemezni az jó, mert magadtól is tudsz (mindenki tud verset) eemezni, a nyelvtan meg hihetetlen egyszerű, szóval csak akkor buksz meg, ha megakarsz , mert máshogy elég nehéz ezen az érettségin
2009. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hétfőn, vagy kedden érettségizel. Itt a hétvége. Ennyi idő alatt meglehet váltani a világot. :) No para, ha már csak a magyar van hátra hétvége alatt megtanulod azt a negyven tételt úógy, hogy bele sem tud kötni :) érettségin nem nagyon szívatnak a tanárok már. Legalábbis nálunk nem tették eddig.
2009. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

holnap szóbelizek, néhány osztálytársam már túl van rajta és azt mondták h a magyartanár csak ült fapofával és bámult ki a fejéből:S

de ha nem kérdez ez így gáz:S

2009. jún. 22. 14:36
 5/6 A kérdező kommentje:

na végre túl vok rajta:D

és persze h azt húztam magyarból amit nem akartam:S

meg ugy az összes többiből:D

hát vicces volt..:)

2009. jún. 23. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyiket húztad?
2018. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!