Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskolámból ketten jelentkez...

Az iskolámból ketten jelentkeztünk ugyan abba középiskolába ő az arany János programra én pedig a sima négy osztályos gimnáziumra jelentkeztem és őt vették fel a sima gimnáziumra engem pedig az arany János programra vettek fel. Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Kiderült ,hogy a tanárok keverték össze a jelentkezési lapomat
2012. ápr. 23. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe! Menj szépen be a suliba és mondd el ezt nekik. Nem olyan nagy ügy ez. Ha tényleg van mivel bizonyítani, hogy te a másik szakra jelentkeztél és ők kavartak vmit össze, akkor azt is vidd. Ha nincs és közlik, hogy nem tudnak mit csinálni (ami lehetetlen), akkor is szeptemberben majd rögtön az első nap osztályt váltasz. Rengetegen csinálják ezt és sulin belül még nem is olyan nagy ügy.
2012. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!