Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a középiskolás...

Mit csináljak a középiskolás tankönyveimmel?

Figyelt kérdés
Magyarból 9.12.-es szöveggyűjteményhez és tankönyvhöz hozzá sem nyúltam a 4 év alatt, mint ahogy a nyelvtanokhoz és a sokszínű matek könyveimhez se! mit csináljak velük? könyvtárba nem akarom adni, mert mondták , h ott már van elég belőlük
2009. jún. 23. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eladtam őket a használt tankönyvesnél. Úgy megy ez (itt), hogy beadod a könyvet, meghatározzák az árát, és akkor fizetnek, ha már megvásárolták. (Van olyan könyvem, amit 2 éve nem vettek meg, de a nagyját sikerült eladni.)
2009. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem odaadhatod a régi iskoládnak is. Biztos lesz érte jelentkező az alsóbb osztálybeliek közül.
2009. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meg is tarthatod, hogy legyen később mit mutogatnod a gyerekeidnek. Nekem még az ált. iskolások is megvannak.
2009. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartottam mindet. nekem volt köztük olyan, ami az egyetemen is hasznomra vált!
2009. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mész egyetemre vagy fősulira, akkor nem árt, ha megtartod.

Az iskolai könyvtárak viszont szívesen beveszik a könyveket, mert vannak olyan diákok, akik ingyenes tankönyvre jogosultak és ők használtat kapnak. De arra is jó a suliba, ha valamelyik kis lüke elhagyja, akkor jó pótlásnak.

De dobhatod a szelektív hulladékgyűjtőbe is. (Műanyag fólia nélkül!!)

2009. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám (elég gyűjtögetős típus vagyok), "mi van ha egyszer még kelleni fognak" alapon. ha másért nem, azért, mert emlékek..:)
2009. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte semmit nem tudsz velük kezdeni... :-[


Az iskolai könyvtárba nem kell, mert dugig vannak...

Az antikváriumba beveszik ugyan, de bizományba (akkor fizetnek, ha eladják, gyakran sohanapján)...

Mások nem tudják megvenni tőled, mert évente újabb kiadásokat nyomtatnak mindenből, mindenki az iskolában adott tankönyv-csomagot veszi meg, az biztosan jó lesz.

2009. jún. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tesz-veszen, vaterán árulhatod, vagy használttankönyv-boltban eladhatod.


Megírnád, melyik fajta irodalom- és nyelvtankönyved volt? Ha az, amelyikből én tanítok, akkor lehet, hogy érdekelné valamelyik tanítványomat.

2009. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsónak:


irodalomból a mohácsi tankönyvek, nyelvtanból pedig antalné-raátz és a hajas zsuzsa 9.-es osztály

2009. jún. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!