Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha nem tudok menni...

Mi lesz, ha nem tudok menni tesiből pótvizsgára egészségügyi okok miatt?

Figyelt kérdés
Akkor megbuktatnak?
2009. jún. 24. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Attol függ miért?és miért nem tudtál évközben összehozni egy kettest??ebböl a tárgybol nem is nehéz...
2009. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el, akkor azt írják be, hogy nem jelentél meg a pótvizsgán és automatikusan megbuksz. Elég érdekes, hogy tesiből buksz, ehhez már tudás kell :-D Ja, és állítólag nem csak gyakorlat van a pótvizsgán, hanem elmélet is, azt pedig a tanárok el szokták hanyagolni, úgyhogy mindent bele!
2009. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tudtam összehozni egy kettest, mert állandóan szédültem, kicsit futottam máris az ájulás kerülgetett, a tanár pedig ezt nem értette meg állandóan egyest kaptam. Közben kiderült, hogy vérszegény vagyok és ez ezért lehetett, de már nem tudtam kijavítani azt a sok egyest. Most pedig egy másik betegséggel fognak műteni, ezért nem tudok elmenni a pótvizsgára :S
2009. jún. 24. 10:23
 4/10 A kérdező kommentje:
vagyishát elmenni elmegyek, de nem fogok tudni tesizni, az orvos mondta, hogy jópár hónapig nem szabad terhelni..
2009. jún. 24. 10:26
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem kérdeztd meg a suliban ha ez a helyzet.

Bocs m kötekedni akarok,de eszel rendesen??bár tesiböl érdekes a suli ha csak a futásra kapsz jegyeket.

A vérszgénység meg jo hogy kiderült,soksok vitamin amugy is rádfér sztem,erre figyelj!!!(bár kár h ilyen késön mentél vele dokihoz)

Hányadikos vagy?

-első voltam

2009. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Hát gratulálok, ilyet sem hallottam.


Ha valakinek egészségügyi oka van annak az orvos ír részleges vagy teljes felmentést tesiböl.

Ha az elsö alkalommal szédültél, akkor már orvoshoz kellett volna menni aki kideritti, hogy mitöl szédülsz stb...


Itt én egy nagyfoku lustaságot ´gondlok, amit a tanár is észre vette, és valószínü az orvosod is aki nem írt teljes felmentést.

Gondlom most az egész iskola rajtad röhög, hogy tesiböl megbuktál, és ha a pótvizsgán sem mész át, szerintem ne is kezd ott az iskolát, mert halálra fognak cikizni.


sok gyógy tesis volt, nekik nem kellett az órán résztvenni hanem a délutáni gyógytesin. volt gerinc problémás, és fulladós, mindenféle.

2009. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért nem mentem előbb orvoshoz, mert csak tesiórán voltam rosszul, korábban magas volt a vérnyomásom és azt hittem az a problémám, de amikor már buszon, séta közben lettem rosszul elmentem orvoshoz.


Egyébként van mégegy osztálytársam aki megbukott tesiből, neki is egésségügyi problémái vannak /pontosan nem tudom, hogy mi de műtik őt is/ Ő korházban is volt sokat! A többiek pedig nem röhögnek ki minket, mert még a kitűnő tanuló is kettes nálunk tesiből...

Egy nagyon aranyos ember a tesitanárunk, de az osztályzásnál kegyetlen...

2009. jún. 24. 11:17
 8/10 A kérdező kommentje:

Jahh, egyébként 10.es vagyok!

Korábban 4es tesiből, úsztam, hokiztam ennyit a lustaságról...

2009. jún. 24. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha hoki és uszás volt akkor valoban nem lehettél lusta.Mostanában nem sportoltál már?abbahagytad?

remélem megoldódik,és ha halaszthatatlan a műtét meoldható hogy bepótold a mulasztásod évközben és emiatt ne kelljen évet ismételni.

2009. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az idén hagytam abba a sportolást, mert elköltöztünk, új suliba kerültem és itt már nem volt rá lehetőség /úgy értem iskolán belül/, most nyáron akartam újra elkezdeni sportolni, de úgy látszik ez elmarad egy időre :S


Szóval akkor nem biztos, hogy megbukok emiatt, ha jól értem....

köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!