Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki kilencedikb...

Van itt olyan, aki kilencedikben váltott iskolát? Válaszolna néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Nehéz volt beilleszkedni?(gondolom ez személyiségtől, és az osztálytól is függ, de azért leírhatnátok, hogy mi volt:))

Más volt a tanulási ritmus? A bánásmód? Ha igen, akkor hogy tudtátok megszokni?

Volt olyan tanár,aki direkt szivatott azért, mert új vagy?

Lehetséges az, hogy mivel én eddig nyolcosztályos gimibe jártam, beraknak egy 5 éve összeszokott osztályba?

És a legfontosabb:D Hogy vettek fel? Kellett felvételizni, vagy osztályzóvizsgát tenni, vagy csak simán átvettek?

Köszi:)



2012. máj. 6. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 9.évfolyam elvégzése után váltottam tehát már a 10.osztályt egy másik gimiben kezdtem el! Szeritnem nagyon jó döntöttem így:) Csak előnyöm származott belőle. Kedvesebb volt az osztály is lettek barátaim...:) És a tanárokkal is jobban kijöttem! Tanulni is könnyebb volt:) Szerintem ha valami a mostani sulidban nem tetszik ne félj a változtatástól mert csak jobb lehet!:) És inkább lépj időben minthogy később keseregj azon,hogy miért nem váltottál és talán jobb lett volna ha...merj változtatni hiszen te alakítod az életedet! Persze azóta már régen megvan az érettségim szóval ezzel sincs gondom! A változtatás sok esetben hasznos lehet! Sok sikert kívánok neked!!:) 22/L
2012. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és nekem nem kellett felvételizni egyből átvettek de én egy lazáb suliban folytattam direkt azért hogy ne legyen gondom a tanulással és egyebekkel:) Te biztos okos vagy mivel nem mindenki jut be egy 8 osztályos gimibe...grat...nem lesz gondod az életben az biztos legalábbis a tanulás terén!:) Az előző válaszoló voltam:)
2012. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a bíztató szavakat!:) eléggé félek váltani, de igazából rátapintottál a lényegre: sok olyan dolog van (főleg mondjuk emberek), amik nem tettszenek, akikkel nem jövök ki.úgyhogy maximális optimizmussal próbálom belevetni magam az új suliba!

még egyszer köszi:)

2012. máj. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!