Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A főiskola, ahova jelentkeztem...

A főiskola, ahova jelentkeztem, a felvételi vizsga napját az OKJ-s záróvizsga és a szóbeli érettségi első napjára rakta. Ez azt jelenti, hogy sokan nem fognak elmenni felvételizni. Szerintetek ez így rendben van, vagy van jogorvoslatra lehetőség?

Figyelt kérdés

#felvételi #időpontütközés
2012. máj. 8. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
a felvételi az elvileg úgy működik h február 25ig (vagy meddig) beadtad a jelentkezést és az érettségi meg a 12 év végi bizi fénymásolatát pótlod.aztán kiértesítenek h sikerült e vmelyik szakra bekerülnöd vagy sem.....de javíts ki ha tévedek
2012. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, bár ilyen egyszerű lenne! Ez egy művészeti szak, csak az ezen a vizsgán szerzett eredmény alapján veszik fel a jelentkezőket. Az érettségi eredmény bele sem számít...
2012. máj. 8. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
hát az az iskola feladata h melyik napra teszi be az adott osztály csoportját szóbelizni.szerintem meg lehet oldani h másik csoporttal vizsgázz mert neked felvételi van aznap amikorra be vagy osztva.beszélj az ofdel h meg tudja e oldani vhogy.
2012. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz összeegyeztetni ezeket a dolgokat, nem direkt kiszúrásból tették arra a napra, hiszen egy felvételire elég sok mindent kell összeszervezni az intézményeknek, tehát valószínűleg máshogy nem tudták megoldani. De mindenképpen jelezd az adott intézménynek, minél többen jelzik, annál jobb, biztos, hogy segítenek, ha van rá mód.
2012. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, megoldódott. Kaptam másik felvételi időpontot. :)
2012. jún. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!