Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idegen nyelv érettségi...

Az idegen nyelv érettségi holnap lesz? Vagy mikor? És ha valaki előrehozott érettségit csinál idegen nyelvből, akkor az a végzős diákokkal írja együtt az érettségit?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Holnap reggel 8kortól 11ig lesz. Szótárakat ma lehetett nálunk beadni, aki nem tette meg annak nem lesz holnap a levélírásnál.

Egyszerre írjunk persze hisz országos, én is előrehozottat teszek. Valószínű külön leszünk, 4terem áll erre rendelkezésre, mind nagy terem úgyhogy iskolája válogatja.

2012. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Igazából csak két barátnőm hozta előre az érettségit, s emiatt kérdeztem! De beszéltem is ma velük, drukkolok majd nekik!

Sok sikert neked is! :D

2012. máj. 9. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, így értem:D

köszönöm:)

2012. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Le kellett volna ma adni??? hát nekem ilyet senki se mondott...se atlasznál, se függ.táblázatnál...se szótárnál...

Ott tanár átnézte előtte amennyire tudta...és ennyi..

2012. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hm. :)

Nálunk sem kellett leadni előtte való nap.

Sőt, úgy hallottam, hogy a fg. táblázatot meg sem nézték! Bár abban alapból rengeteg segítség van, szerintem nem nagyon kell plusszba beleírni semmit. :D


Szóval nálunk ma reggel hozták magukkal a szótárt az érettségizők.

2012. máj. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!