Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem számítja a pontszámí...

Miért nem számítja a pontszámító kalkulátor az üzleti közgazdaságtant, pedig el kellene fogadni mert szakmain belül jó?

Figyelt kérdés
A BGF-PSZFK-n pénzügy és számvitelre jelentkeztem és nem értem miért nem számítja a kalkulátor az üzleti közgazdaságtant, ami 91%os lett helyette az angolt ami csak 71:S (az érettségi eredményeket nézve, az eredményt megkétszerezve).
2009. jún. 27. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt én is pont ugyanezt néztem, hogy nem nézi az üzletit de az elméletit se.. Szerintem ez egy bug, mert én is úgy tudom, hogy számítania kellene. Amikor csináltam, akkor beállítottam helyére a sima közgazdaságtant, és úgy megtudtam nézni, hogy mennyi lenne a jogos pontszám. Remélem csak tévedés, és javítják majd.
2009. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

most megnéztem és nekem sem számolja be:SSS

corvinus pénzügy-számvitelre jelentkeztem és a német emeltem mellé a matekomat számolja , ami 85% lett , míg az üzeltim 93%:SSS Így 429 pontom lesz a 445 helyett.

de nagyon remélem, h csak elírták

2009. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!