Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb szakma? Cukrász...

Melyik a jobb szakma? Cukrász vagy kozmetikus?

Figyelt kérdés
El akarok végezni levelező mellett egy OKJ-t,de nem tudom,hogy melyiket válasszam....

2012. máj. 19. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a cukrászt választanám.
2012. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amelyik jobban érdekel (?)
2012. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mind a kettőben el tudnám képzelni magam, ezért nem tudok dönteni....
2012. máj. 19. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
kozmetikus
2012. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Cukrász, főleg ha külföldön szeretnél dolgozni.
2012. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Semmiképp se cukrász. Ha levelezőn végzed akkor nem fogsz állást találni gyakorlat híján. És kozmetikusként nem fogsz sérvet kapni a 20-30 kilós üstöktől.

Ha meg külföldre szeretnél menni akkor szakács, vagy felszolgáló.

2012. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a cukrász szakmát válaszd levelezőn. Mert sztem ha valakinek van érzéke hozzá akkor kevés tanulás mellett is lehet nagyon jó a szakmájában. De a kozmetikus az összetetebb munka. Ott nem elég ha csak simán jól tudsz mondjuk sminkelni, hanem sokall több mindenre oda kell figyelni. Kinek milyen pakolás illetve kenőcs jár, vagy jól szúrod -e át valaki fülét. stb . Remélem tudtam segíteni...
2012. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!