Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai kollégiumról...

Középiskolai kollégiumról általában? Ingyenes 18 év felett? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ,hogy 18 múltam és olyan suliba járok ahova csak szombaton kell menni,DE PAPÍRON NAPPALI TAGOZATOS TANULÓ VAGYOK .Kérhetem a kollégiumi elhelyezésem?És az ingyenes ugye?Illetve mennyire szigorúak a takarodó,meg ilyen szabályok terén ,ha dolgozok?

És azért szeretnék koliba menni mert így a legolcsóbb,pláne hogy tudtommal van korrepetálás is a kolikban !!! Ez azért lenne jó mert szeretnék magántanárhoz menni csak hát nincs rá pénzem így viszont ez is meglenne oldva!

És ha tudtok mondani jó kolikat Budapesten ahol azért hagynak mozogni ,de lehet tanulni is ,akkor légyszíves írjatok!



2012. jún. 4. 00:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!