Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol van Pesten táncművészeti...

Hol van Pesten táncművészeti szakközépiskola, gimi?

Figyelt kérdés
nehéz úgy átmmeni másik ilyen iskolába hogy 10.-es leszek?
2009. júl. 1. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dózsa György gimnázium és táncművészeti szakközépiskola :

www.dgyg.hu

és a MTF gyakorlógimije: Nádasi Ferenc-->erről már nagyon sok jót hallottam,meg innen 1000% hogy bekerülsz a fősulira. http:

//www.mtf.hu/cm.php?f=01_07_00_Gimnazium.html&l=hu

Amúgy melyik suliból mennél át ha megkérdezhetem?

2009. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szakközépiskola,marketing..szted felvennének?:/
2009. júl. 1. 23:24
 3/12 A kérdező kommentje:
nemlnne ehéz epótolni a táncot..amit eddig vettek?:/
2009. júl. 1. 23:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja..értelek

Én úgy hallottam hogy csak táncművészetiből vesznek át.

De ha a balett jól megy,spárga meg ilyesmi,szal ha nagyon hajlékony vagy és tudsz legalább 2 táncot akkor már nyerő vagy.

Nekem az egyik ismerősöm(fiú) gimiből ment át a pesti táncművészetibe,ő is 10.be mondta is hogy mázlija volt hogy felvették.Mondjuk ő országos versenyeket nyert a néptánccal.Ez volt az álma hogy bekerüljön :D

Én meg versenytánc meg salsa őrült vagyok és én is szívesen jelentkeztem volna,de oda egy osztályba csak 15embert vesznek fel és nagyon nagyon megválogatják hogy kiket:S:S úgyhogy én meg sem próbáltam. De azért a fősulis álom még áll:)

SOk sikert neked! Ha nagyon kitartó vagy biztos sikerül!Ha úgy érzed hogy a tánc az életed,akkor mindenképpen hívd fel a suli igazgatóját még MA!Ha megmutatod mit tudsz meg hazudsz egy kicsit pl: hogy versenyeket nyertél,már 10 éve táncolod ezt meg azt akkor simán van esélyed :D

2009. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Háát nemtudom h áte meyek..a barátaim nagyon hiányoznának...de addi is táncolok csak nem szakközépbe:D és a fősulis álom mé nekem is áll:D neked is sok szerencsét!majd pár év mulva irj h mentél e fősulira:D
2009. júl. 6. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Okés mindenképp :D remélem hogy bekerülünk mindeketten :):)
2009. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D Jó lenne:D am nemtudod naon nehéz bekerülni a fősulira?:S gondolom vlmelyikbe csak belehet kerülni..nemlehet minden táncsuli olyan szigoru.. v igen?:s
2009. júl. 7. 21:39
 8/12 anonim ***** válasza:

De,mindegyik az.Én a pestibe szeretnék:D de ott is kritériumok vannak,pl 53 kiló fölött nem lehetsz,meg ott tényleg nem számít semmi más csak a tánc.Semmilyen érettségit nem vesznek figyelembe,lehetz bukott tanuló is,akkor is bekerülhetsz ha jól tudsz táncolni.

Én úgy tudom hogy úgy van hogy húzol egy kártyát,és ami azon szerepel tánc azt bemutatod,meg után beszélni kell róla,a történetéről hogy hogy alakult ki ,meg ilyesmi..

Amúgy te mit táncolsz?

2009. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hip-hop ot ..de ennek a pesti fősulinak megtudod mondani a nevét?:D
2009. júl. 8. 17:13
 10/12 A kérdező kommentje:
legalább öt éves igazolt színpadi gyakorlattal rendelkező--->nemtudod véletlenül hoy ezt hogy lehet igazolni?:o:D
2009. júl. 9. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!