Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti fizettetek le már tanárt...

Ti fizettetek le már tanárt vagy adtatok neki valami értékeset?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok stb

#fizettetek
2012. jún. 5. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én még azt is sokallom tőlük amit fizetésnek kapnak, nemhogy még én adjak nekik
2012. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

"Én még azt is sokallom tőlük amit fizetésnek kapnak"

Gondolom azért, mert megbuktattak vagy épp tanulni kellett, és ezért most dacból, mint egy kis pisis tini utálod őket.. dedós vagy

2012. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, mert a tanár is tudja ha lebukik akkor neki is annyi. De a sikeresség kockázata is nagy, hallottam olyanról hogy a pénzt elfogadta majd megbuktatta a diákot.

Első válaszoló: a jövő nemzedékét, értelmiségeit felnevelni alig havi 100-ból tényleg sok? Az az egyik legmegbecsülendőbb szakma ha valaki az életét áldozza a fiatalokra.

2012. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokallod a fizetést? Az én férjem tanár, hát kb olyan fogyatékosokkal van nap mint nap mint te, kikészül mindennap, szaros 100 ezret kap...kis hülye

Az elsőnek üzentem...

2012. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!