Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha tavaly a Corvinus kommuniká...

Ha tavaly a Corvinus kommunikáció szakán 368 volt a ponthatár költségtérítéses formában, akkor - a most már 500 pontos rendszerben - mennyi lesz várhatón?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet már csak a keretszámok változása miatt sem megbecsülni. Én is Corvinusra akarok menni (csak K karra), és tippem sincs, hogy mennyivel fognak nőni a pontok. Abban volt változás, hogy idén hány embert vesznek föl? Egyébbként én a helyedben azt a szakot nem választanám, nemhiába csúfolják KoMédiának...
2012. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értelek, csak jó volna tudni, úgy mégis..persze félig-meddig éreztem, hogy meddő kérdés.

Szerintem a kommunikáció szak csak akkor büfészak, vagy Ko.Média, ha valaki nem szerez gyakorlatot, és csak elvan ott. Akár ingyen is, de el kell csípni egy jó gyakorlati helyet. Diplomásból minden területen (szinte) sok van, igazán jó szakember viszont kevés.

2012. jún. 6. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, biztos igazad van, csak azért írtam, mert nagyon sok rosszat hallani onnan. De remélem te kivétel leszel és sikerül karriert csinálnod belőle! Azt viszont nem tudod esetleg, hogy a felvehetőek keretszáma hogy változott? Abból talán többet lehtne megállapítani...

Egyébbként második, harmadik, stb helyre mit írtál be? Vagy mi szeretnél lenni konkrétan? :)

2012. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerepel még a listán jog, illetve pszichológia. Mindegyik rizikós :)

A megyei újságban jelent már meg pár cikkem, és ha újságíró nem is leszek, akkor is a kommunikáció világa vonz. Utóbb kiderült, hogy maximum 85 embert vesznek fel Corvinusra erre a szakra. :) Reménykedem.

K-karon te mit jelöltél?

2012. jún. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!