Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol leírják...

Van olyan oldal ahol leírják az érettségi írásbeli dolgozatok pontszámait, és százalékait? A pontszámok megvannak, de nem tudom hogy hány pontosak voltak, mert mindegyik máshogy volt

Figyelt kérdés

A pontszámaim megvannak, de nem tudom hogy hány pontosak voltak összesen, mert mindegyik máshogy van pontozva.

A szóbeli pontszámok is kellenének, hogy ott hogyan van. Kösz!


2012. jún. 6. 12:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Az én pontszámaim vannak meg, és a különféle tantárgyak összpontszámára lennék kíváncsi. Mert most pl az angolt sem tudom, mivel egyik helyen azt írják hogy 117 szóbelivel együtt, másik helyen hogy 133, harmadik helyen meg hogy 150 összesen.
2012. jún. 6. 12:25
 2/2 anonim ***** válasza:

-a nyelvi érettségi angol/német 117 az írásbeli, 33 a szóbeli = összesen 150

-a töri írásbeli 90-pont a szóbeli 60- = összesen 150

-a matek írásbeli 100 pont -középszinten nincs szóbeli

-magyar írásbeli 100 pont-szóbeli 50 =150

EZEK MIND KÖZÉPSZINTEN ! egyedül a magyarban nem vagyok biztos, a többi így van

2012. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!