Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-PPK pszichológián mennyi...

ELTE-PPK pszichológián mennyi esélyem lenne az első év után átkerülni államira, ha elsőre csak költségtérítésesre vennének fel?

Figyelt kérdés
Ha újra felvételiznék és fel is vennének következő évben államilag támogatottra, akkor elveszne az egy költségtérítéses évem?

2012. jún. 8. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Még bent maradni is nehéz, nemhogy annyira jól tanulni, hogy átvegyenek. Nagyon kevés embert vesznek át. Erre ne alapozz, inkább maradj otthon 1 évet és felvételizz újra.
2012. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van esély átkerülni, engem és három másik társamat idén átvettek! Nem olyan nehéz a pszichológia mint azt sokan hiszik, szóval nem lehetetlen! A költséges év az meg nem veszlik, az államilagos évek szoktak fogyni
2012. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz, mint amilyennek sokan hiszik? Hát ahogy én tapasztalom, egyszerre kell matek és bioszzseninek is lenned, igaz, alap, hogy szorgalmasnak kell lenned, meg készülnöd kell, de amit némelyik tanár elvár az elképesztő
2012. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz. A követelmény némelyik tanárnál vicces, némelyiknél borzalom, de nem teljesíthetetlen. Én sztem inkább egyfajta logika kell hozzá, a tanulnivalókat kell átlátni.
2012. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!