Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor értesítenek az emelt...

Mikor értesítenek az emelt érettségi eredményéről, ha már nem járok középiskolába?

Figyelt kérdés
Kapok valami levelet és kiküldik, hogy hány pontot értem el, vagy csak a tanúsítvány átvételekor tudom meg ?

2012. jún. 11. 18:05
 1/7 reptoid ***** válasza:
Mivel így is be vagy osztva egy érettségi bizottságba, aminek természetesen lesz "záróértekezlete", amikor is kiosztják a bizonyítványokat, tanúsítványokat, ezért neked is oda kell majd elmenned érte. Előtte nem tudod meg, az esetleges fellebbezésed eredményét is ott tudod majd meg.
2012. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a levélen amit küldtek, hogy mikor hova mész érettségizni, ott alatta ott van, hogy mikor van az eredményhirdetés:D megvan?
2012. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, ott van hogy mikor vehetem át a tanúsítványt, de gondoltam azért előtte már lehet tudni, mert aki ugye most érettségizik mindenből, az előbb megtudja már
2012. jún. 12. 20:04
 4/7 reptoid ***** válasza:

Háát, az írásbeli eredményét ugye megtudod a betekintéskor. Ez mind az iskolásoknál, mind az "idősebbeknél" így van.

Az emelt szóbeli eredményét az iskolások is csak majd kiosztáskor tudják meg. Kivéve persze, ha van ismerős a bizottságban :)

2012. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól van rendben, köszi :)
2012. jún. 12. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
én most érettségizek,matekból emelt,többi közép és hivatalosan az emeltet csak akkor tudom meg amikor a többit,de nem hivatalosan a tanárom elöbb megmondja
2012. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat!
2012. jún. 15. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!