Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítványt csinálnék Budapes...

Jogosítványt csinálnék Budapesten. Tapasztalatok? Minél olcsóbbat szeretnék választani.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. jún. 17. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Bár én nem Budapesten tettem le a jogsit, mégis azt tudom mondani, hogy ne ár és ne is hírnév alapján válassz. Persze tudom nem mind1 mennyit költesz, én is sokkal többet fizettem mint amit képzeltem, úgyhogy kellett is spórolnom meg dolgozom, nem keveset. Én Pécsett voltam és nálunk nincs olyan, hogy lefizeted a vizsgabiztost, de több helyről hallottam, hogy pl Budapesten ez elég gyakori. Nem tudom mi ebben az igazság, de próbálj utánajárni diszkréten, és ha csak pletyka alapon is, de feltételezhető egy autósuliról, hogy ott is van ilyen, akkor azt kerüld el messziről. Az a legjobb, ha személyesen bemész pár random suliba és érdeklődsz: milyen árakon dolgoznak, milyen oktatóik vannak, így nyáron mennyire gyakori, hogy az oktató csak úgy elmegy nyaralni és nem tudsz 2 hétig vezetni, esetleg ha van statisztikájuk akkor azt is kérd el, hogy hányból hány bukik vagy tesz sikeres vizsgát elsőre másodszorra.


Azt is kérdezd meg, hogy mondjuk az adott oktatóhoz hányszor tudsz menni hetente. Nehogy bele ess abba a csapdába (mint pl én is), hogy kiválasztottam egy szimpatikusat, akiről kiderült, hogy neki ez a másodállása és tudtam hozzá járni heti 2x1 vagy 1x1 órát, így eléggé elhúzódott a tanulás, ráadásul több órát is kellett emiatt vennem. Most egyelőre ennyi jutott eszembe. Sajnálom, hogy pesti iskolákról nem tudok mit mondani.

2012. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a csigajogsinál csináltam, elmélet elsőre meglett 100%-kal, az oktatóm nagyon jó fej volt, csak önhibámból nem sikerült elsőre. Elég nagy suli és az árai is egész jók.
2012. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a csigánál voltam, korrektek voltak, elsőre meglett minden.


Ne azt nézd, hogy mennyi a tanfolyam, mert ha sokkal olcsóbb is valahol, a végén úgy sakkoznak, hogy biztosan a pórórákkal meglegyen a haszon...

2012. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csigánál csináltam BP-en, elsőre meglett minden.

Korrekt oktatás, az áraik szintén nagyon korrektek, és a többihez képest olcsó a pótóra is (asszem most 1.900 Ft, míg máshol 2.500 - 3.000 körül).

Pótórát a forgalmi előtt vettem párat :D

2012. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom a csigajogsit:)


Már rengeteg embertől hallottam, hogy le kellett fizetnie a vizsgáztatót, ez mennyire jellemző erre az iskolára?

2012. jún. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!