Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felmondom most a hallgatói...

Nyuszihopp kérdése:

Ha felmondom most a hallgatói jogviszonyomat, akkor is érvényes, hogy 2 évig sehova nem jelentkezhetek? Már régóta keresgélek ezzel kapcsolatban a neten, de még mindig nem találok kielégítő választ.

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez felsőoktatásra vonatkozó kérdés, akkor én ilyenről még nem is hallottam (de aztán majd lehet, hogy felvilágosít valaki, hogy van ilyen).

Én úgy tudom, hogy nincs ilyen korlátozás, és adhatsz be jelentkezést egészen nyugodtan a soron következő felvételi eljárásban.

2012. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én, mert nekem is csak mondták, de nem találtam semmi konkrétumot, de még utalást sem erre.
2012. jún. 18. 08:50
 3/4 reptoid ***** válasza:

Ilyen nincs jelenleg, reméljük nem is lesz.


Ilyen kérdéseket meg ne írj ki, mert még ötleteket adsz a döntéshozóknak :D

2012. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rájöttem, miután belemélyedtem igazán, hogy nem is szabad ilyen törvényt behozni (nem is olyan rég tanultam ezt), mivel az nem lehet ellentétes az Alaptörvénnyel /Alaptörvény T) cikk, (3)/. És alaptörvényben bele van foglalva, hogy minden embernek joga van a tanuláshoz, lásd: X. cikk (1.). Szóval nem tudunk ötletet adni nekik, hál'Istennek!
2012. jún. 19. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!