Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sajnos ma és holnapi napom...

Sajnos ma és holnapi napom maradt az államvizsgára való felkészülésben, mivel ma reggel tudtam meg, hogy meg van az utolsó tantárgyam és mehetek vizsgázni. Elmenjek államvizsgázni?

Figyelt kérdés

60 tételem van, abból 5-t már ugy átnéztem, hogy 2-3 percig tudok róla beszélni. (közgázos államvizsga)

Félek, hogy nem sikerül. ti mit csinálnátok?



2012. jún. 18. 13:57
 1/4 anonim válasza:

Szerintem igen, menj el :) Legalább megpróbálod, hátha összejön. Pozitívan kell hozzáállni!

Amúgy én meg holnap megyek államvizsgázni, és sokat én se tudok, de hátha összejön. :S

2012. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én nemtudom... Az államvizsga az már elég komoly dolog. Kb. semmi tudással odamenni, hogy "hátha összejön"... én nem merném bevállalni... Nem hiszem, hogy a tanáraid örülnének neki, ilyenkor pár külsős cégvezető stb ott szokott lenni, hátha találnak jó munkaerőt maguknak, nem hiszem, hogy túl jó pont lenne elmenni, ha esélytelen, hogy átmész, vagy esetleg egy kegyelemkettessel átrugdosnak.

Az én államvizsgámon (következő félévben lesz) szinte 100%, hogy ott lesz többek között a mostani főnököm, a tanáraim már most mindenkibe azt sulykolják, hogy nehogy elmerjünk úgy menni, hogy nem tanultunk, és így szégyent hozzunk a fejükre...

2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmennék. Ha szerencséd van, akkor jó tételt húzol és sikerül. Ha nem, akkor ugyanott vagy, mint most hogy fél év múlva mész újra.


Kapj elő egy liter kávét, nyomd meg a gombot és hajrá!

Pont tegnap olvastam egy szintén közgázos lányról, aki nem akar államvizsgázni, mert két hét alatt nem tud felkészülni...


Ha te jól haladsz és öt tételt már kivégeztél, akkor a nagyját meg is tudod tanulni addig. Vesztenivalód nincs.


(Engem a tanárok és a véleményük nem igazán érdekelne, nem más miatt mentem én se államvizsgázni, hanem magam miatt.)

2012. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogy sikerült? Tényleg érdekelne!
2012. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!