Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a csodás, remek e-felvi,...

Ez a csodás, remek e-felvi, miért van ez? (lsd. Alul)

Figyelt kérdés
Korábban érettségiztem, viszont hogy több pontom legyen egyik tárgyamból elmentem javítani. Amikor februárban kitöltöttem a jelentkezésem, akkor bejelöltem, hogy idén is érettségizem (direkt figyeltem erre). Kérte az érettségi bizonyítványom (még a korábbit), hogy töltsem fel. Viszont most nincs fenn az, hogy további dokumentumok pótlása, hanem ki van pipálva, mintha mindent feltöltöttem volna. Ez másnál is így van és később jelenik csak meg, vagy valami nagy hiba van nálam? :S Eléggé ideges vagyok, mert nem véletlen érettségiztem újra, ráadásul nagyon jól sikerült. Kérem akivel esetleg előfordult hasonló, vagy egy ismerősével, az írja le nekem, hogy mi történt. Majd később felhívom a felviseket is.

#e-felvételi #dokumentum pótlása
2012. jún. 27. 23:07
 1/6 reptoid ***** válasza:

Belépsz e-felvire

Jobb felül Dokumentumok

Legörgetsz, új dokumentum csatolása

Érettségi tanúsítvány

Betallózod

Leokézod

2012. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!!:):):) Nagyon vaksi voltam:D Látszik, hogy ma jövök szóbeliről:D:D
2012. jún. 27. 23:40
 3/6 reptoid ***** válasza:
100%
Ma engem is megvicceltek. Még pár éve regisztráltam, nagy kezdőbetűs felhasználónévvel. Eddig mindig kicsivel léptem be, viszont tegnap volt egy karbantartás és kifelejtették a ToUpper() függvényt, így már nem tudtam belépni kicsivel az istennek se. Jelszókezelőbe is kicsivel volt elmentve, aztán mire rájöttem, hogy mi a gond...
2012. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja igen én is azért ijedtem ennyire meg, mert úgy emlékszem, hogy anno amikor e-felviztem 3 éve, akkor ilyenkor megjelent a dokumentumoknál külön olyan, hogy érettségi bizonyítvány feltöltése. Nem pedig így kellett megoldani, hogy új dokumentum feltöltése stb stb.. :/
2012. jún. 27. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert latod ezt, mert a felsooktatasi jelentkezes feltetele az erettsegi bizonyitvany, az, hogy te melle meg miket csatolsz(nyelvvizsga vagy barmi) mar a sajat dolgod.
2012. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem már :) Akkor ezért voltam megzavarodva :) Már fel is töltöttem, köszönöm még egyszer a segítséget:)
2012. jún. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!