Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kijártam a sulit, de még...

Kijártam a sulit, de még érvényes a diákim aug.31 ig, diák munkát vállalhatok s felvennének?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Amennyiben van érvényes iskolalátogatásid, ami érvényes augusztus 31-ig, akkor igen.
2012. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2012. júl. 9. 09:34
 3/5 reptoid ***** válasza:
80%
A diákigazolványod pedig egyébként október 31-ig lesz érvényes. De a munkához iskolalátogatási kell, ahogy már mondták.
2012. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Diákod ok 31-ig érvényes.


Diákmunkát NEM vállalhatsz sajnos az új Munka törvénykönyve miatt :(


A középiskolában végzett diák csak akkor vállalhat diák melót ha ugyanabban a suliban technikusi évfolyamon folytatja tanulmányait, és oda már be is iratkozott!


Én ugyanebbe estem bele, csak egyetemmel. Végeztem BSc-n, csak akkor mehetnék diákmelózni, ha MSc-re jelentkeznék, és felvennének, de ha felvesznek akkor is szept 1-től igazolják meg a jogviszonyom. Ergó ez a nyár ugrott...

2012. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerősöm is pont ezt mondta :s
2012. júl. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!